Producenci
Kontakt

PodoMedAll
Medalionów 2D
30-399 Kraków
NIP: 6762585249


E-mail: sklep@podomedall.pl

Telefon (tylko i wyłącznie dla klientów sklepu):

609420986  

O firmie

LOGO Podomedall.pl

 

Naszą historię tworzymy razem z Wami... 

Sklep podologiczny dla Pacjentów powstał na bazie naszych doświadczeń w pracy gabinetowej.
Nie stworzyliśmy zwykłego sklepu. PodoMedAll.pl  to miejsce, gdzie produkty zostały wybrane z myślą o Państwa potrzebach.

                                                                     Doskonale wiemy czego potrzebują stopy 

Wszystkie zdrowe stopy zasługują na troskę i mądrą profilaktykę. Niosą nas przez całe życie- dbajmy więc o ich kondycję, one naprawdę potrzebują naszego wsparcia. 

Niestety bywa tak, że z uwagi na chorobę, Państwa stopy potrzebują szczególnej opieki i zaangażowania. Cukrzyca, reumatoidalne zapalenie stawów (RZS), problemy z krążeniem czy dolegliwości ortopedyczne dają o sobie znać na różne sposoby.
Część z problemów manifestuje się właśnie na stopach. 

Zadbaliśmy o to aby w naszym sklepie pojawiły się wyłącznie bezpieczne, sprawdzone w praktyce specjalistów  preparaty i akcesoria o najwyższej skuteczności.

Oprócz tego dzielimy się wiedzą. Doświadczenie zdobyte w pracy ze stopami pozwala nam na produkty spojrzeć zupełnie inaczej. Wiemy o nich znacznie więcej niż napisał o nich producent. Możecie Państwo mieć pewność, że preparaty, które dla Was wybraliśmy przyniosą Wam największe korzyści terapeutyczne. Nasze decyzje są oparte na najbardziej aktualnej wiedzy z zakresu pielęgnacji i leczenia stóp. 

Jesteśmy przekonani, że odpowiednie preparaty doskonale potrafią uzupełnić i współgrać z pracą specjalisty.
Tak jak pożyteczne, mogą niestety stać się niebezpieczne. W sieci jest bardzo wiele ogólnodostępnych produktów. Wiemy, że nieodpowiednio dobrane bywają źródłem problemów. Dlatego właśnie wyraźnie oznaczyliśmy produkty odpowiednie dla diabetyków. Unikniecie Państwo dzięki temu pomyłek. Przy produktach, które nie są zalecane dla diabetyków również pojawia się informacja dotycząca przeciwskazań. Nie znajdziecie u nas skarpetek złuszczających ani elektrycznych tarek do stóp. Nie bylibyśmy uczciwi proponując Państwu produkty, które stopom szkodzą. 

Chcemy aby w Polsce rozwijała się profilaktyka podologiczna.
Kiedy rośnie świadomość i poziom wiedzy spada liczba komplikacji. To nasz cel, dlatego przy wielu produktach znajdziecie Państwo rady podologa oraz dodatkowe wskazówki dotyczące stosowania.

Korzystaj i czerp radość z zakupów w PodoMedAll. 
Stań na nogi z PodoMedAll
Jesteśmy sklepem partnerskim GABINETY NOWA 5 a swoją codzienną gabinetową praktykę podologiczną PodoMedAll prowadzimy właśnie w tym miejscu. To z naszego gabinetu czerpiemy wiedzę o Waszych potrzebach.

 

                                                                GABINETY NOWA 5

                                                         gabinety Nowa 5

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl