Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Kontakt

PodoMedAll
Medalionów 2D
30-399 Kraków
NIP: 6762585249

Tel.: 609420986
E-mail: sklep@podomedall.pl

Jaki produkt wybrać? Co kupić na moją dolegliwość? Który środek zadziała najlepiej? Jakie preparaty można ze osoba połączyć? Jakże często towarzyszą nam te pytania. Nie zawsze wiemy jakiego wyboru dokonać spośród tych wszystkich dostępnych produktów. W naszym sklepie podologicznym myślimy przede wszystkim jak pomóc klientom w dokonaniu najlepszego i najbardziej dopasowanego do ich potrzeb wyboru. Dlatego każdy dostępny na naszych stronach produkt jest szczegółowo opisany pod kątem jego zastosowania i właściwości terapeutycznych, co powinno znakomicie ułatwić podjęcie decyzji o zakupie. Postanowiliśmy jednak pójść krok dalej i przygotowaliśmy gotowe zestawy produktów dobranych przez doświadczonego podologa. Każdy z tych zestawów jest skomponowany tak aby preparaty wchodzące w jego skład spełniały razem swoje zadanie skutecznie się uzupełniając.

Więcej szczegółów na temat naszych zestawów znajdziesz na dole tej strony...

Zestaw Podopharm - INTENSYWNA PIELĘGNACJA Zestaw Podopharm - INTENSYWNA PIELĘGNACJA
Cena: 129,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zestaw
zobacz więcej

Proponujemy zestawy pielęgnacyjne takie jak Zestaw dla Aktywnych czy Zestaw Intensywna Pielęgnacja. Przeznaczone są dla osób z nadpotliowścią i takich które chcą stosować profilaktykę infekcji grzybiczych. Wzmacnianie i regeneracja skóry, które powoduje stosowanie preparatów z tych zestawu zapewni ochronę przed otarciami wrażliwych stóp. Mamy także zestawy przygotowane dla osób, których skóra stóp wymaga szybkiej pomocy w przywrócenia zdrowia i zdrowego wyglądu : Zestaw Silver – apteczka pierwszej pomocy dla skóry. Jeśli masz zrogowacenia skóry, pękające pięty, infekcję grzybiczą czy po prostu suchą skórę to ten zestaw jest właśnie dla Ciebie.
Oddzielną grupę zestawów stanowią zestawy dla osób z problem wrastających paznokci. Każdy z nich pozwala na kompleksową terapię tej bolesnej przypadłości. Baza każdego zestawu jest taka sam - a odróżnia je zastosowanie elementów wzmacniających i przyspieszających efekt leczniczy. Szczegółowe informacje i zalecenia można znaleźć w opisie każdego zestawu.
W naszym sklepie podologicznym pojawiają się nowe zestawy produktów dla poszczególnych schorzeń lub zastosowań pielęgnacyjnych dlatego warto na bieżąco śledzić tę kategorię produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl